Zespół

Poznaj nas lepiej

Magdalena Baker

lek. stom. spec. periodontologii

 

Z sukcesami leczy pacjentów od ukończenia Akademii Medycznej w 2004 roku, a w 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty periodontologii. Jej umiejętności, wiedzę i ogromne doświadczenie w pracy stomatologa, dopełnia doskonałe podejście do pacjenta. To połączenie zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa na wizycie oraz świadomość bycia zrozumianym i otoczonym opieką przez lekarza.

Magdalena Baker cały czas śledzi rozwój stomatologii uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach w kraju oraz za granicą. Wiedzę tę wykorzystuje w pracy z pacjentami, a przez 7 lat łączyła opiekę nad nimi z pracą wykładowcy i trenera na szkoleniach dla lekarzy stomatologów.

Na co dzień najczęściej wykonuje zabiegi z obszaru periodontologii (leczenia chorób dziąseł i przyzębia), stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz protetyki.

Biegle włada językiem angielskim.

Piotr Mikołajczyk

lek. stom.

 

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, które ukończył w 2001 roku. Dzięki wiedzy, zdobytym umiejętnościom i doświadczeniu koordynuje leczenie Pacjentów. Uczestnik wielu międzynarodowych sympozjów, a także krajowych i zagranicznych kursów stomatologicznych. Główny obszar jego działalności to estetyczne rekonstrukcje uśmiechu, implantologia i chirurgia periodontologiczna. Najwięcej radości sprawia mu leczenie złożonych problemów estetyczno-funkcjonalnych, gdzie efekt końcowy jest często spektakularny. Energię czerpie z uśmiechu Pacjentów.
Biegle włada językiem niemieckim. W wolnym czasie chętnie oddaje się pasjom sportowym jak tenis , żeglarstwo , narciarstwo i bieganie. Prywatnie tata Franka.

Magdalena Wątor

lek. stom.

 

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2012r. W pracy zawodowej swoje zainteresowania skierowała na stomatologię zachowawczą, estetyczną oraz protetykę. Systematycznie doskonali warsztat pracy oraz swoje umiejętności poprzez udział w różnego rodzaju kursach krajowych oraz międzynarodowych. Pacjenci doceniają jej zaangażowanie, precyzję oraz dbałość o szczegóły. Jest osobą energiczną, zawsze uśmiechniętą, ma świetny kontakt z pacjentami zarówno małymi jak i dorosłymi . Ogromną satysfakcję sprawia jej uśmiech na twarzy pacjentów po zakończonej wizycie. Prywatnie pasjonat podróży i dobrej kuchni.

Alicja Gołaszewska

lek. stom.

 

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2009 roku. Z praktyką Stomatologia Mikołajczyk związana od 2011 roku. Jej pasją zawodową jest endodoncja – leczenie kanałowe zębów. Dzięki powiększeniu jakie dają mikroskop zabiegowy i lupy odkrywa największe zawiłości budowy systemów kanałowych najtrudniej zbudowanych zębów.
Zajmuje się również stomatologią zachowawczą i protetyką. Szczególnie fascynują ją estetyczne korony pełnoceramiczne, które odzwierciedlają naturę i anatomiczny kształt zębów. Możliwości nowoczesnej stomatologii, pasja i chęć pomocy Pacjentom nieustannie motywują ją do rozwoju i doskonalenia umiejętności. Jest osobą rzetelną i uczciwą – dobro Pacjenta stawia zawsze na pierwszym miejscu, a jej indywidualne podejście sprawia, że wizyta przebiega komfortowo i bezboleśnie. W swoim zawodzie ceni sobie pracę zespołową. Uczestniczka wielu miedzynarodowych sympozjów i kursów stomatologicznych. Prywatnie mama Ewuni i Stasia. Wolne chwile spędza na świeżym powietrzu w ogrodzie pełnym zdrowych owoców i warzyw

Wioletta Kumor

recepcjonistka

 

Zajmuje się sprawami związanymi z administracją i prowadzeniem recepcji. Wieloletni staż pracy umożliwił jej zdobycie wiedzy i doświadczenia w pracy z pacjentami, które wykorzystuje w każdej sytuacji. Wyzwania, które podejmuje nieustannie kształtują jej charakter i osobowość. Swoje obowiązki wykonuje z wielkim zaangażowaniem i starannością. Jest osobą życzliwą, otwartą oraz pozytywnie i przyjaźnie nastawioną do ludzi. Miłą rozmową i uśmiechem uprzyjemnia Pacjentom czas spędzony w naszej praktyce. Wolne chwile spędza aktywnie. Ceni sobie czas spędzony z rodziną i bliskimi.

Gabriela Lassota

recepcjonistka

 

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego , kierunek  Administracja. Do naszego zespołu dołączyła w 2019 roku.  Jest osobą otwartą, życzliwą. W pracy ceni najbardziej kontakt z ludźmi oraz miłą atmosferę. Zawsze chętnie służy pomocą a jej uśmiech i przyjazne nastawienie działa kojąco na dentystyczne lęki pacjentów.

Prywatnie mama Anieli i Gabriela. Swój wolny czas najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi.

Aleksandra Śliwka

asystentka stom / higienistka.

 

W 2016 roku zdobyła kwalifikacje asystentki stomatologicznej w New College Lanarkshire w Szkocji, gdzie zdobywała swoje doświadczenie. Asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Obecnie poszerza swoją wiedzę / kwalifikacje studiując na kierunku higienistka stomatologiczna w Niepublicznej Szkole Biznesu. Lubi aktywnie spędzać czas z przyjaciółmi a wolnym czasie podróżować.

Monika Kuś

asystentka stom.

 

W 2020 roku ukończyła kierunek asystentki stomatologicznej. Jest osobą pogodną i sympatyczną. Lubi asystować przy stomatologii zachowawczej i endodoncji. Interesuje się muzyką. W wolnym czasie chętnie jeździ na koncerty.