Zespół

Poznaj nas lepiej

Piotr Mikołajczyk
lek. stom.
Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, które ukończył w 2001 roku. Dzięki wiedzy, zdobytym umiejętnościom i doświadczeniu koordynuje leczenie Pacjentów. Uczestnik wielu międzynarodowych sympozjów, a także krajowych i zagranicznych kursów stomatologicznych. Główny obszar jego działalności to estetyczne rekonstrukcje uśmiechu, implantologia i chirurgia periodontologiczna. Najwięcej radości sprawia mu leczenie złożonych problemów estetyczno-funkcjonalnych, gdzie efekt końcowy jest często spektakularny. Energię czerpie z uśmiechu Pacjentów.
Biegle włada językiem niemieckim. W wolnym czasie chętnie oddaje się pasjom sportowym jak tenis , żeglarstwo , narciarstwo i bieganie. Prywatnie tata Franka.

Alicja Gołaszewska
lek. stom.
Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2009 roku. Z praktyką Stomatologia Mikołajczyk związana od 2011 roku. Jej pasją zawodową jest endodoncja - leczenie kanałowe zębów. Dzięki powiększeniu jakie dają mikroskop zabiegowy i lupy odkrywa największe zawiłości budowy systemów kanałowych najtrudniej zbudowanych zębów.
Zajmuje się również stomatologią zachowawczą i protetyką. Szczególnie fascynują ją estetyczne korony pełnoceramiczne, które odzwierciedlają naturę i anatomiczny kształt zębów. Możliwości nowoczesnej stomatologii, pasja i chęć pomocy Pacjentom nieustannie motywują ją do rozwoju i doskonalenia umiejętności. Jest osobą rzetelną i uczciwą - dobro Pacjenta stawia zawsze na pierwszym miejscu, a jej indywidualne podejście sprawia, że wizyta przebiega komfortowo i bezboleśnie. W swoim zawodzie ceni sobie pracę zespołową. Uczestniczka wielu miedzynarodowych sympozjów i kursów stomatologicznych. Prywatnie mama Ewuni i Stasia. Wolne chwile spędza na świeżym powietrzu w ogrodzie pełnym zdrowych owoców i warzyw.

Magdalena Wątor
lek. stom.
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2012r. W pracy zawodowej swoje zainteresowania skierowała na stomatologię zachowawczą, estetyczną oraz protetykę. Systematycznie doskonali warsztat pracy oraz swoje umiejętności poprzez udział w różnego rodzaju kursach krajowych oraz międzynarodowych. Pacjenci doceniają jej zaangażowanie, precyzję oraz dbałość o szczegóły. Jest osobą energiczną, zawsze uśmiechniętą, ma świetny kontakt z pacjentami zarówno małymi jak i dorosłymi . Ogromną satysfakcję sprawia jej uśmiech na twarzy pacjentów po zakończonej wizycie. Prywatnie pasjonat podróży i dobrej kuchni.

Anna Guzek
lek. stom. spec. ortodonta
Doktor Guzek zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Wieloletni staż pracy pozwala na szersze spojrzenie na problemy pacjenta związane z estetyką uśmiechu. W pracy ceni sobie profesjonalizm a zadowolenie pacjenta stawia na pierwszym miejscu.

Magdalena Baker
lek. stom. spec. periodontologii
Z sukcesami leczy pacjentów od ukończenia Akademii Medycznej w 2004 roku, a w 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty periodontologii. Jej umiejętności, wiedzę i ogromne doświadczenie w pracy stomatologa, dopełnia doskonałe podejście do pacjenta. To połączenie zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa na wizycie oraz świadomość bycia zrozumianym i otoczonym opieką przez lekarza.

Magdalena Baker cały czas śledzi rozwój stomatologii uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach w kraju oraz za granicą. Wiedzę tę wykorzystuje w pracy z pacjentami, a przez 7 lat łączyła opiekę nad nimi z pracą wykładowcy i trenera na szkoleniach dla lekarzy stomatologów.

Na co dzień najczęściej wykonuje zabiegi z obszaru periodontologii (leczenia chorób dziąseł i przyzębia), stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz protetyki.

Biegle włada językiem angielskim.

Wioletta Kumor
recepcjonistka
Zajmuję się sprawami związanymi z administracją i prowadzeniem recepcji. Wieloletni staż pracy umożliwił jej zdobycie wiedzy i doświadczenia w pracy z pacjentami, które wykorzystuje w każdej sytuacji. Wyzwania, które podejmuje nieustannie kształtują jej charakter i osobowość. Swoje obowiązki wykonuje z wielkim zaangażowaniem i starannością. Jest osobą życzliwą, otwartą oraz pozytywnie i przyjaźnie nastawioną do ludzi. Miłą rozmową i uśmiechem uprzyjemnia Pacjentom czas spędzony w naszej praktyce. Wolne chwile spędza aktywnie. Ceni sobie czas spędzony z rodziną i bliskimi.

Katarzyna Antoszczak
asystentka stom.
Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej Nova w Rzeszowie. Swoje doświadczenie jako Asystentka stomatologiczna zaczęła zdobywać jeszcze w trakcie nauki. Bardzo cierpliwa, koleżeńska i pełna poczucia humoru. Swoim uśmiechem zarazi niejednego Pacjenta. W pracy ceni sobie profesjonalizm i przyjazne relacje między personelem. Dużo przyjemności sprawia jej asystowanie przy zabiegach z dziedziny chirurgii, protetyki i ortodoncji. Ma bardzo dobry kontakt i podejście do najmłodszych pacjentów. W wolnym czasie chętnie chodzi do kina. Często relaksuje się słuchając dobrej muzyki.

Aleksandra Śliwka
asystentka stom.
W 2016 roku zdobyła kwalifikacje asystentki stomatologicznej w New College Lanarkshire w Szkocji, gdzie zdobywała swoje doświadczenie. Asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Obecnie poszerza swoją wiedzę / kwalifikacje studiując na kierunku higienistka stomatologiczna w Niepublicznej Szkole Biznesu. Lubi aktywnie spędzać czas z przyjaciółmi a wolnym czasie podróżować.

Katarzyna Tyka
asystentka stom.
W 2012 r. ukończyła Medyczną Szkołę Policealną w Rzeszowie na kierunku Asystentka Stomatologiczna i Higienistka Stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach z każdej dziedziny. Głównym obszarem jej zainteresowania jest profilaktyka oraz zabiegi periodontologiczne. W pracy ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy. Dobra organizacja, profesjonalne podejście i precyzja to atuty, które wykorzystuje w zawodzie. Jest osobą delikatną i ambitną. Oddana swojej pracy i Pacjentom. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze. Prywatnie szczęśliwa mama Natalki.

Karolina Rak
asystentka stom.
W 2012 roku ukończyła Medyczną Szkołę Policealną w Rzeszowie na kierunku Asystentka stomatologiczna. Jest również absolwentką wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Po ukończeniu szkoły nieprzerwanie pracuje w zawodzie, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Cechuje ją dokładność, rzetelność i zaangażowanie w każdy przeprowadzany zabieg. Główna asysta przy zabiegach implantologicznych i chirurgicznych. Pacjenci cenią ją przede wszystkim za profesjonalne podejście i piękny uśmiech. W wolnym czasie chętnie jeździ na rolkach i oddaje się lekturze książek.

Paulina Olech
asystentka stom.
Absolwentka Niepublicznej Szkoły Biznesu w Rzeszowie, kierunek Asystentka stomatologiczna. W swoim zawodzie ceni sobie współpracę zespołową i kontakt z Pacjentami. Czynnie asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. Jej zaangażowanie i wrodzony spokój stanowią dużą pomoc w trakcie wykonywanych zabiegów. Sytuacje stresowe działają na nią motywująco. Jest osobą towarzyską, uśmiechniętą i bezkonfliktową. Na co dzień cechuje ją empatia i sumienność. Prywatnie interesuje się zagadnieniami z dziedziny psychologii. Każdą wolną chwilę poświęca swojej rodzinie i przyjaciołom.