Kim jesteśmy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Rzeszowie. Oferujemy Państwu najwyższy standard opieki stomatologicznej w nowoczesnym, klimatyzowanym gabinecie i miłej, bezstresowej atmosferze.

Co robimy

Tomografia

Świadczymy kompleksową diagnostykę radiologiczną. Rentgenowskie zdjęcia uzębienia wykonujemy w oparciu o technologię cyfrową – radiowizjografię.Świadczymy kompleksową diagnostykę radiologiczną. 

Implantologia

Implantologia stomatologiczna to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin stomatologii. Leczenie obejmuje precyzyjną rekonstrukcję uzębienia pacjenta przy pomocy indywidualnie dopasowanych implantów zębowych, które zastępują utracone korzenie zębowe wskutek chorób przyzębia, próchnicy lub urazów.Implantologia stomatologiczna to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin stomatologii. Leczenie obejmuje precyzyjną rekonstrukcję uzębienia pacjenta przy pomocy indywidualnie dopasowanych implantów zębowych, które zastępują utracone korzenie zębowe wskutek chorób przyzębia, próchnicy lub urazów.

Leczenie estetyczne

Metamorfozy uśmiechu

Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu bez defektów Stomatologia Mikołajczyk wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dysponujemy najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które pomagają w uzyskaniu idealnego i białego uśmiechu. Można tego dokonać decydując się na indywidualnie dopasowanie rozwiązania

Profilaktyka próchnicy zębów

W ramach naszych usług zajmujemy się profilaktyką próchnicy zębów jak i  leczeniem powstałych już ubytków  próchnicowych.

Dowiedz się więcej
Leczenie kanałowe

Stomatologia Mikołajczyk zajmuje się również leczeniem kanałowym – endodoncja.

Dowiedz się więcej
Profilaktyka domowa i profesjonalna

W odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania naszych pacjentów, w zakres naszych stałych usług włączyliśmy profilaktykę domową i profesjonalną.

Dowiedz się więcej

Blog

Twój uśmiech to Nasza Pasja

KONTAKT

ADRES: ul. Podkarpacka 21 A, 35-082 Rzeszów

T.: +48 17 864 22 19

M.: +48 513 037 645

Email: stomatologia.mikolajczyk@o2.pl

Dojazd autobusami: 3, 15, 23, 28, 33

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
10:00-20:00
10:00-20:00
10:00-20:00
10:00-20:00
10:00-20:00